Kurs "Odważ się negocjować podwyżkę"

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tym dlaczego warto sięgnąć po podwyżkę i kiedy najlepiej to robić.

Zatrzymałeś się w martwym punkcie w temacie wynagrodzenia?

 • Uważasz, że Twoje zarobki powinny być wyższe?
 • Sądzisz, że Twoja pensja nie przystaje do Twoich kompetencji?
 • Nie otrzymałeś podwyżki od dłuższego czasu?
 • Obawiasz się poruszyć temat wynagrodzenia z przełożonym?
 • Próbowałeś negocjować pensję, ale bez powodzenia?
W trakcie kursu dowiesz się dlaczego

W trakcie kursu dowiesz się dlaczego

 • Powinieneś być podekscytowany możliwością negocjacji wynagrodzenia
 • Negocjacje mają bezpośredni wpływ na wzmocnienie pewności siebie
 • Większość Twoich obaw przed rozmową o wyższej pensji, to tylko mit
 • Tracisz mnóstwo pieniędzy nie podejmując prób negocjacji zarobków
 • Pracodawcy opłaca się znaleźć sposób, by dać Tobie podwyżkę

Rozpocznij kurs już teraz!

Kurs Korpołebskiego dodaje odwagi, motywuje do działania i rozwiewa obawy przed rozpoczęciem rozmowy o podwyżce. Dzięki niemu wiem, że negocjacje nie tylko pozwalają uwierzyć we własne możliwości, ale również, wbrew pozorom, budują pozytywny wizerunek w oczach pracodawcy. Najwyższy czas wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce!

Piotr P. Social proof opinia

Po ukończeniu kursu...

 • Będziesz zmotywowany do negocjacji wynagrodzenia
 • Poczujesz odwagę do podjęcia rozmowy o podwyżce z przełożonym
 • Przekonasz się, że zawsze warto negocjować do samego końca
 • Dowiesz się, jakie sytuacje zawodowe sprzyjają zmianie wynagrodzenia
Odważ się negocjować

Cześć,

Mam na imię Radek i bardzo się cieszę, że mogę zaprosić Cię do udziału w moim kursie.

Negocjacje to moje zamiłowanie już od ponad 14 lat. Jednymi z moich pierwszych negocjacji były ustalenia warunków zatrudnienia z ówczesnym pracodawcą. Do dziś pamiętam emocje związane z przygotowaniami do tej ważnej rozmowy, ale też ogromną satysfakcję, gdy wynegocjowałem 4 z 6 założonych wówczas celów negocjacji. Szybko zdecydowałem, że moje zdolności negocjacyjne będą odgrywały bardzo dużą rolę w moim życiu zawodowym. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, Obecnie jako negocjator, prowadzę rozmowy z klientami, które wymagają doskonałej oceny sytuacji i zastosowania zaawansowanych technik wpływu i przekonywania.

Negocjuję zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. To dlatego znajomi dzwonią do mnie, gdy chcą przygotować się do rozmowy o pracę, chcą zwiększyć swoje wynagrodzenie, a nawet kiedy planują zakup nowego auta w dobrej cenie.

Moją sprawdzoną wiedzą dzielę się z innymi. Uczę, jak zwiększyć wynagrodzenie i wspieram w procesie negocjacji podwyżki. Szczególną wagę kładę na zbudowanie odpowiedniej motywacji i pozytywnego nastawienia umysłu. Gwarantuję Ci, że to już 50% sukcesu.

W prosty sposób przedstawiam jak skutecznie uargumentować zasadność podwyższenia wynagrodzenia. Przekazuję moje sekrety odnośnie technik, które umożliwiają powodzenie w negocjacjach. Dodatkowo zwracam uwagę na szereg możliwych błędów, które często nieświadomie popełniane są przez ubiegających się o wyższą pensję.

W moich kursach znajdziesz praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz, przykłady możliwych dialogów z przełożonym, różne scenariusze rozmów a także słowa-klucze, które powinny paść podczas negocjacji.

Rozpocznij swoją przygodę z negocjacjami już teraz!

Widzimy się na kursie!

Rozpocznij kurs już teraz!

Pytania i odpowiedzi

Dostęp do kursu otrzymasz po założeniu konta logowania do platformy kursowej i weryfikacji Twojego adresu e-mail. Wszystkie niezbędne informacje zostaną przesłanie automatycznie kilka minut po zapisaniu się na kurs. Pamiętaj także, abyś potwierdził swój adres e-mail poprzez kliknięcie w odpowiedni link w jednej z przychodzących wiadomości. Dzięki temu aktywujesz konto i będziesz mógł rozpocząć korzystanie z kursu.

Twój dostęp do kursu będzie możliwy zarówno przez komputery stacjonarne, urządzenia mobilne a także aplikację działającą w systemie iOS przez tak długi okres czasu, jaki się Tobie podoba. Inaczej mówiąc: dożywotnio.

Naszym celem jest Twoja satysfakcja z udziału w kursie i wierzymy, że tak będzie. Jeśli jednak pojawiły się szczególne powody, dla których nie jesteś zadowolony/a, to podziel się proszę z nami swoją opinią. Wypełnij formularz oceny kursu i przedstaw pomysły i sugestie odnośnie tego, co moglibyśmy zrobić jeszcze lepiej.

Tak. Umożliwia to aplikacja "Teachable Online Courses" działająca w systemie iOS, którą można pobrać z Apple App Store. Po utworzeniu konta myTeachable, uzyskasz dostęp przez aplikację do kursu. Szczegóły instalacji i funkcjonalności dostępne są tutaj oraz tutaj.

Rozpocznij kurs już teraz!