Poznaj mnie lepiej

Cześć, mam na imię Radek.

W moim życiu osobistym oraz zawodowym wspieram innych we wzmacnianiu ich poczucia własnej wartości. Pomagam im jak najlepiej wykorzystywać mocne strony aby spełniali się w ich najważniejszych rolach życiowych. Czerpię ogromną satysfakcję, kiedy wspólnie odkrywamy możliwości, które do tej pory były dla nich nieosiągalne.

Fascynują mnie przemiany ludzi i ich radość z podejmowania kolejnych wyzwań. Duży zastrzyk energii daje mi towarzyszenie im w osiąganiu założonych celów. Cieszy mnie i mam poczucie satysfakcji, gdy rozwój osób z którymi współpracuję jest przez nich doceniany, a co więcej, zauważany przez ich otoczenie. To dla mnie największa nagroda i motywacja.

W mojej pracy opieram się przede wszystkim o fundamentalne wartości i zasady, które postrzegam jako drogowskazy kierunków rozwoju. Kluczowy jest dla mnie wzajemny szacunek, otwartość, zaufanie, empatia i bycie odpowiedzialnym. I właśnie w taki sposób chcę budować relację z Tobą.

Możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie i wsparcie. Pozwól, że będę partnerem na Twojej drodze do zmiany na lepsze.

Moje mocne strony

Kreatywność

w tworzeniu rozwiązań

Doświadczenie

jako mentor, coach, negocjator i menedżer

Skuteczność

we wspieraniu rozwoju innych

Dlaczego mogę Ci pomóc?

Moje dotychczasowe doświadczenie, to połączenie kilku zawodowych ról. Od kilkunastu lat jestem zaufanym partnerem członków zarządów międzynarodowych firm w podejmowaniu kluczowych decyzji w obszarze zwiększenia efektywności zarządzania przedsiębiorstwem.

Z kolei jako negocjator, prowadzę rozmowy z klientami, które wymagają doskonałej oceny sytuacji i zastosowania zaawansowanych technik wpływu i przekonywania.

W roli menedżera, przez wiele lat dbałem o rozwój swojego wielokulturowego zespołu motywując go i wspierając w realizacji założonych celów. Wrażliwość na potrzeby innych i ogromne zaangażowanie w rozwój członków zespołu są do dziś wspominane przez moich pracowników.

Jako coach towarzyszę klientom na każdym etapie w ich procesie zmiany: od chwili identyfikacji potrzeby zmiany, doprecyzowania celu, aż do momentu realizacji założonego planu działania.

Jako mentor jestem znany z dzielenia się wiedzą i licznymi doświadczeniami. Z zaangażowaniem pomagam pracownikom firm w realizacji ich potrzeb oraz w planowaniu i podążaniu ścieżką rozwoju zawodowego.

Między innymi dzięki powyższym doświadczeniom oferuję wszechstronne wsparcie, które jest moim znakiem rozpoznawczym cenionym przez klientów.

Dlaczego jestem rekomendowany?

Otrzymałem narzędzia do sprostania wyzwaniom.

Tylko wyjście poza strefę komfortu pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój – także ten zawodowy. Tak też było w moim przypadku.

Długi i wymagający proces rekrutacji w uznanej firmie zakończony podpisaniem umowy.

W kolejnym kroku zmotywowanie nowego zespołu i zmierzenie się z uprzedzeniami i niepewnością.

Osiągnięcie tego było możliwe tylko dzięki pozytywnej energii i bezcennym merytorycznym wskazówkom przekazanym przez Radka. [...]

Jego zrozumienie biznesu i chęć dzielenia się wiedzą dały mi narzędzia do sprostania nowym wyzwaniom.

Dzięki indywidualnemu podejściu, empatii i zaangażowaniu Radka odkryłem i wykorzystałem swoje mocne strony. Zrozumiałem, że chcieć to móc!

Jeśli stoisz przed trudnymi wyzwaniami, potrzebujesz wsparcia by zrobić kolejny krok w karierze polecam współpracę z Radkiem. Spotkania z nim to dobra inwestycja w Twój sukces.

▾ Pokaż całość Piotr K. Opinia social proof #1

Wspólnie przezwyciężyliśmy impas.

Współpraca dwóch indywidualności jest często wyzwaniem - szczególnie wspólników o odmiennych charakterach. Sytuacja, w której się znaleźliśmy sprawiła, że zaczęliśmy poszukiwać osoby, która pomoże nam „oczyścić przedpole” i skieruje naszą relację na bardziej konstruktywne tory. Potrzebowaliśmy wówczas wsparcia kogoś, kto rozumie specyfikę prowadzenia firmy, potrafi obiektywnie spojrzeć na nasze wyzwania a jednocześnie zaopiekować się naszymi emocjami.

W ramach spotkań z Radkiem, przezwyciężyliśmy impas w relacji pomiędzy wspólnikami w naszej organizacji. Zrzuciliśmy w bezpieczny sposób ciężar nieporozumień, które piętrzyły się od jakiegoś czasu. Radek bardzo taktownie ale stanowczo dbał o zasady naszych wymagających rozmów, które ustaliliśmy na początku współpracy. [...]

Niezwykle trudno, ze względu na duże emocje, byłoby nam przejść przez to doświadczenie własnymi siłami. Pomogło nam dobre rozumienie biznesu przez Radka, jego otwartość na nasze potrzeby oraz umiejętność wsłuchiwania się w emocje.

Dzięki jego doświadczeniu, empatii, cierpliwości i uważności przeszliśmy przez trudny dla nas moment. Co więcej, Radek wspierał nas do momentu, kiedy byliśmy już w stanie efektywnie pracować samodzielnie.

▾ Pokaż całość Emil O. Opinia social proof #2

Advice that inspires to aim high.

The spirit of helping others, hard work and positivism of Radek's personality are few words that always come to my mind when I think about trying to describe his approach to life.

I wanted to begin with this affirmation, because to get help with limiting your weaknesses, with overcoming your fears, with identifying areas for improvement, you need someone who is able to empathize, to fully listen and offer advice to get things resolved.

I met Radek in a situation, which was quite challenging and completely outside of the comfort zone. [...]

He was my manager and I just started my new role. This was a moment, when his natural instinct to help others came into action. We had regular meetings during which Radek was asking strategic questions leading to an increase of my self-awareness and to find creative solutions in complex negotiations I was responsible for.

He encouraged me to aim high, achieve my goals and, much more importantly, continuously gave me the support I needed to perform even better.

In this period of my professional career I learned a lot. I'm really thankful to Radek for his support and advice that inspired me to gain a better understanding of myself and come up with creative ideas on how to approach challenges and goals in various effective ways. I recommend Radek as a people manager, who has his team members’ success as a priority close to his heart.

▾ Pokaż całość Ana E. Opinia social proof #3

Życzliwość, profesjonalizm oraz duża rzeczowość.

W ramach konsultacji biznesowych chciałem znaleźć kogoś, kto pomoże rozwiązać problem będąc autorytetem i budząc moje zaufanie. Na początku miałem obawę czy ktoś z zewnątrz, nie znający specyfiki firmy, będzie w stanie rzeczywiście pomóc. Nie byłem pewien, czy taka osoba szybko zidentyfikuje trudności w organizacji i zaproponuje adekwatne rozwiązania.

Radek zrobił jednak na mnie bardzo dobre wrażenie już w trakcie pierwszej dyskusji i wymiany spostrzeżeń. Odpowiednia dawka życzliwości i profesjonalizmu oraz duża rzeczowość i spokój rozwiały szybko moje obawy i pozwoliły się skupić na tym, co było powodem naszego spotkania. Konsultacje z Radkiem pozwoliły na doprowadzenie do długo oczekiwanego pozytywnego efektu, co ze względu na wagę i znaczenie wyzwania wcale nie było proste. [...]

W tym wypadku ogromne znaczenie miało doświadczenie biznesowe Radka, które stało się kluczowe dla zrozumienia skomplikowanej sytuacji a następnie osiągnięcia sukcesu.

Dodatkowo okazało się, ze Radek jest nie tylko dobrym słuchaczem ale równocześnie umie zbudować otoczenie, w którym jest wystarczająco dużo miejsca na otwarte, wzajemne dzielenie się obserwacjami i uwagami.

Szczerze rekomenduję współpracę z Radkiem w tematach wymagających doświadczenia biznesowego, jak również empatii i aktywnego słuchania.

▾ Pokaż całość Wojciech S. Opinia social proof #4

Radek provided excellent guidance, encouragement and direction.

I have known Radek for about 10 years. I was his direct manager for 3 years and work colleague for the remainder.

Throughout this time, I have acted as mentor to Radek and have come to know him very well. He is a good listener, and a compassionate individual with a genuine interest in helping others to grow and achieve. So much so that our own mentor-mentee relationship transformed over the years to that of a mentor-mentor and friendship.

As a people manager, Radek provided excellent guidance, encouragement and direction. This came from an honest interest and caring for the success of others. He built up incredibly strong bonds of trust and loyalty through a strong emphasis on transparency, as well as being true to his word. [...]

He is a highly intelligent & well-read individual, combined with a wealth of multinational corporate experience, and a passion for helping others.

He will guide you from where you are today to where you want to be tomorrow.

▾ Pokaż całość John R. Opinia social proof #5

Korpołebski po godzinach

Od razu zaznaczam, że "uzależnienia" od bilarda nie planuję leczyć. :) Po wieloletniej przerwie ponownie realizuję swoją pasję i gram 4-5h w tygodniu razem z przyjaciółmi i znajomymi. Lubię rywalizację w sportowym duchu fair play, więc zdarza się, że sok lub cola pełnią rolę umownego trofeum za wygraną w meczu.

Z kolei bakcyla nart połknąłem kilka lat temu. Dźwięki wydobywające się spod nart szusujących po świeżym śniegu i promienie słońca na przemian z wiatrem muskające twarz w trakcie zjazdu nartostradą dają mi niesamowite poczucie wolności i odprężenia.

Również moja przygoda z tańcem sprawia, że uspokajam nagromadzone myśli biegające po głowie i pozwala mi skupić się na radosnym tu i teraz. Kizomba stała się dla mnie skuteczną odskocznią od codziennych wyzwań a jej charakterystyczny bit absolutnie nie pozostawia mnie obojętnym na wezwanie tanecznego parkietu.

Podróże kulinarne mają w sobie coś niezwykłego. Czy to kuchnia włoska czy japońska, to mój apetyt pozostaje niezmiennie wysoki. Magia kolorów potraw, przyciągająca wzrok kompozycja na talerzu zachęcają do eksperymentowania w kuchni i wspólnego gotowania z bliskimi. Przy czym crème brûlée pozostaje niezmiennym faworytem na deser.

Korpołebski po godzinach #1
Korpołebski po godzinach #2
Korpołebski po godzinach #3
Korpołebski po godzinach #4
Korpołebski po godzinach #5
Korpołebski po godzinach #6

Dwutygodnik Korpołebskiego.
Twój niezbędnik do rozwoju.