Nowy rok, a pensja wciąż ta sama?

2 minuty czytania

Jeśli do tej pory nie podjąłeś tematu zmiany wynagrodzenia, ponieważ nie wiedziałeś jak się do tego zabrać, to jeszcze nie jest za późno. A może podejmowałeś próby negocjacji, ale nie zakończyły się one dla Ciebie pozytywnie? Sprawdź, co możesz zrobić już teraz, aby Twoje wynagrodzenie wzrosło z początkiem roku.

Nowy rok zaczął się z przytupem. Wszyscy dookoła mówią o zmianach, które planują i których oczekują w 2019 roku. Cieszą się na nowa pracę, nową rolę w organizacji, wyższe wynagrodzenie. A jakie zmiany szykują się u Ciebie? Jak wygląda Twoja pensja? Ledwie drgnie… albo zmieni się tylko o parę procent?

Nawet jeśli na ten moment nie masz konkretnych planów związanych ze zmianą wynagrodzenia, to nic straconego. Pokażę Ci, jakie działania możesz podjąć już teraz, aby przybliżyć się do podwyżki w ciągu kolejnych tygodni.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to koniecznie zapisz się na mój bezpłatny kurs „Odważ się negocjować podwyżkę”. Dowiesz się w nim między innymi dlaczego większość Twoich obaw przed negocjacjami zupełnie nie ma uzasadnienia. Dodatkowo zdradzę Ci powody, dla których pracodawcy tak naprawdę opłaca się zwiększyć Twoje wynagrodzenie. Masz apetyt na więcej?

Jestem przekonany, że po ukończeniu kursu poczujesz większą śmiałość do podjęcia rozmowy o podwyżce z przełożonym. Wzmocnij swoją pozytywną energię do działania i dołącz do mnie na fanpage’u Korpołebskiego na Facebooku, na którym dzielę się wskazówkami i podpowiedziami odnośnie prowadzenia skutecznych negocjacji. Dodatkowo inspiruję do działania, aby Twoje ambitne plany związane ze znacznym zwiększeniem wynagrodzenia znalazły urzeczywistnienie.

Ukończyłeś bezpłatny kurs „Odważ się negocjować podwyżkę”, dołączyłeś do Korpołebskiego w mediach społecznościowych i zastanawiasz się co dalej?


Czas na kolejna dawkę inspiracji. W sekcji bezpłatne materiały znajdziesz negocjacyjny pakiet startowy. To zestaw, który umożliwi Ci płynne wejście w temat przygotowania do rozmowy o podwyżce. Składają się na niego poniższe gratisy:
 
 Kiedy warto negocjować?
Dowiedz się, w jakich momentach warto podejmować rozmowę o zwiększeniu wynagrodzenia.
 

 Wystartuj z głową!
Poznaj 6 sprawdzonych sposobów na skuteczne zainicjowanie rozmowy o podwyżce.
 

  8 pułapek
Sprawdź, jakich błędów unikać podczas rozmowy o wynagrodzeniu.


Wciąż głodny wiedzy?

Zapraszam Cię do przeczytania pozostałych artykułów na moim blogu, gdzie znajdziesz informacje związane z przygotowaniem się do rozmowy o zwiększeniu wynagrodzenia, a także jej przeprowadzeniem. Obalam też mity, które często skutecznie powstrzymują ludzi przed ubieganiem się o lepsze, bardziej adekwatne wynagrodzenie. Co tydzień udostępniam nowe wpisy, w których dzielę się moim wieloletnim doświadczeniem oraz sprawdzonymi wskazówkami zarówno w obszarze negocjacji wynagrodzenia, jak i rozwoju kariery.

Dwutygodnik Korpołebskiego.
Twój niezbędnik do rozwoju.